XV CENTRALNE ZAWODY W WIELOBOJU MYŚLIWSKIM O PUCHAR FAM-PIONKI

W dniu 26.04.2014 r. w Piastowie pod Radomiem zostały rozegrane XV Centralne Zawody w Wieloboju  Myśliwskim o Puchar FAM-PIONKI.
W trakcie ceremonii rozpoczęcia zawodów odbyła się mała uroczystość wręczenia  odznak za Zasługi dla Łowiectwa Radomskiego, dla dwojga członków zarządu FAM-PIONKI tj. byłej  Prezes – Pani Jolanty Sarneckiej Buczek oraz nadal pełniącego funkcję Członka Zarządu – Pana Adama Jagielskiego. Odznaki wręczył Prezes Zarządu Okręgowego PZŁ w Radomiu - Pan Wojciech Szymański.

Pogoda nie dopisała, zawody rozgrywane były w strugach deszczu, ale zawodników to nie zraziło i numerki startowe pobrało prawie 100 osób.
Zwycięzcą został Pan Zbigniew Grabałowski uzyskując łączną liczbę punktów we wszystkich konkurencjach 478.
Pan Zbigniew strzelał z amunicji FAM-PIONKI i bardzo cieszy nas fakt, że we wszystkich konkurencjach śrutowych zgromadził komplet punktów.
Kolejne miejsca zajęli: Szugajew Michał (475 pkt.), Hanusz Jakub (471 pkt.), Adamczyk Bartosz (466 pkt.) oraz Białobrzeski Artur (464 pkt.).

Zwycięzcom wręczono wartościowe nagrody ufundowane przez FAM-PIONKI oraz Zarząd PZŁ.